Doporučujeme

Rodinný dům 4+1 s garážemi a zahradou ...

Rodinný dům 3KK se zahradou 1498 m2 v ...

Zrekonstruovaný byt 3+KK 65,02 m2 v D ...

Rodinný dům 6+1 s garáží a zahradou 7 ...

Mezonetový byt 3KK - 71 m2 v Domažlicích

Profil společnosti

Naše společnost 1. Chodská realitní kancelář v.o.s. byla založena jako veřejná obchodní společnost v roce 1992 a po celu dobu působnosti se specializuje výhradně na realitní činnost. Od vzniku naší společnosti jsme řádnými členy asociace realitních kanceláří České republiky ARK ČR.

Na trhu s nemovitostmi nabízíme dlouhodobě veškeré služby spojené s naším oborem, jako nejdéle působící realitní kancelář v regionu okresu Domažlice. Hlavní orientací naší kanceláře je zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu prověřených rezidenčních nemovitostí k trvalému i rekreačnímu bydlení a pronájem komerčních nemovitostí v Plzeňském kraji, především v regionu Chodska, Českého lesa a Šumavy.

V rámci působnosti v asociaci realitních kanceláří České republiky jsme schopni zajistit realizaci zakázky kdekoliv (nejen na území ČR), dle konkrétního požadavku klienta.

Kvalifikovaný individuální přístup a zajištění nabídek pouze prověřených nemovitostí jsou pro naši zavedenou realitní kancelář samozřejmostí, což dokazuje trvalý nárůst realizovaných zakázek a počet našich spokojených klientů. Slušnost, seriózní jednání a doporučení našich klientů nám stále zachovává dobré jméno naší společnosti.

1. Chodská realitní - „ realitka “ doporučená přáteli.

Jsme členy

 ARK ČR ARK ČR
Asociace realitních kanceláří České republiky.
   
 Fiabici FIABICI
Mezinárodní svaz realitních makléřů se sídlem v Paříži
   
 Cerean CEREAN
Central European Real Estate Associations Network

Reference

V rámci naší činnosti spolupracujeme s významnými klienty našeho regionu!

Detail [›]
Detail [›]
Detail [›]
Detail [›]